#1 Alkohol » Racjonalne picie.. » 2010-07-15 17:29:56

andy
Odpowiedzi: 5

Witajcie,

Cieszę się, że jest w sieci społeczność abstynentów. Chciałbym uzyskać od Was parę użytecznych informacji na temat spożywania alkoholu, bądź co bądź mimo, że forum głównie abstynenckie to alkohol ma tu swoje specyficzne miejsce a także są tu obecne osoby które piją alkohol w ograniczonych ilościach.
Interesuje mnie przygotowanie sensownej publikacji/artykułu na temat racjonalnego spożycia. Punkt widzenia abstynentów pierwotnych i wtórnych znam i właściwie rozumiem poglądy tak jednych jak i drugich. Jest jednak mnóstwo ludzi, szczególnie ludzi młodych którzy korzystają z alkoholu, często bardzo nieumiejętnie i nie wiedzą, że można inaczej, bezpieczniej dla siebie i innych.
Czy natknęliście się może na jakieś ciekawe artykuły, książki, polsko lub anglojęzyczne które poruszają kwestie racjonalnego podejścia do alkoholu? Może jesteście w posiadaniu interesującego linka, a może po prostu macie coś ciekawego do dodania od siebie? :-)
Nadmienię raz jeszcze, absolutnie rozumiem postawę abstynenta, chciałbym jednak uzyskać sensowne źródło informacji na temat mądrego picia dla tej grupy osób która jest "pomiędzy" :-)

Stopka

Forum oparte na FluxBB