#1 2011-02-06 23:53:32

Annihilator
Abstynent
Data rejestracji: 2006-02-09
Liczba postów: 1,172

Nie rób sobie obciachu - nie rejestruj się na forum.abstynenci.pl

Ostatnio wręcz namnożyło się różnej maści głupiszczy, wystosowujących prośby, aby ich posty/profile usuwać. Otóż przedstawiciele tego rodzaju głupków, z przerażeniem odkryli, że ich wyszukiwarka namierzyła po nicku/emailu na forum serwisu abstynenci.pl, który tam podali...

Dlatego mój apel do wszelkiej maści kretynów, którzy to czytają... nie zrób sobie obciachu - nie rejestruj się lub nie pisz na forum abstynenci.pl. Masz wątpliwości? Nie pisz, ani nie rejestruj się! Stosuj tę zasadę dla bezpieczeństwa!

Miej na uwadze późniejsze konsekwencje, gdy napiszesz i po wpisaniu Twojego nicka w Google, pierwszy wynik zaprowadzi do abstynenci.pl... wyrzucą Cie z klanu pijących, będzie -1000 pkt (od) lansu, -15 znajomych, utrata pracy, znajomych, rodziny, chleba, a nawet mydła. Staniesz się pośmiewiskiem, zarówno pijących, jak i abstynentów, spotka Cie nieszczęście do 7 pokolenia w przód... zatem nie ryzykuj - nie ukazuj swojej głupoty, w prosty do odnalezienia sposób!

Oczywiście pechowców, którzy już zarejestrowali się, a nawet pisali coś, a którzy teraz, po tej informacji, zorientują się, że wpadli po uszy w g*, uprzejmie informuję, że nie kasujemy żadnych postów/profili. Pozostaje Wam zmiana tożsamości i e-maila... póki jeszcze nie jest za późno!

#2 2011-05-07 00:20:33

skorpion1962
Forumowicz
Data rejestracji: 2011-02-08
Liczba postów: 4

Odp: Nie rób sobie obciachu - nie rejestruj się na forum.abstynenci.pl

Kiedy kończymy z tym syfem nie można zapomnieć kim się było , zawsze trzeba o tym pamiętać i głośno mówić ku przestrodze dla innych , aby nie popełniali tych błędów co ja popełniałem .Wyjście z bagna kosztuje i musi boleć , lecz z czasem czujemy się wolni i szczęśliwi . Mieszkam w 15 tyś. miasteczku i wszyscy mnie znają gdyż gram w lokalnym zespole muzycznym i to wtedy powinienem sie wstydzić za swoje czyny i zachowania dzisiaj jestem innym człowiekiem który nie może sobie niczego zarzucić ani nie ma się czego wstydzić natomiast narzekający tu kolega nie pozamykał wszystkich furtek i tylko zakręcił i odstawił butelkę i do końca jeszcze nie wierzy , że dla niego nie ma alkoholu.

Ostatnio edytowany przez skorpion1962 (2011-05-07 00:51:15)

#3 2011-05-07 02:01:12

Krzysiek
Forumowicz
Data rejestracji: 2010-12-24
Liczba postów: 88

Tak skorpion na pewno jesteś innym człowiekiem i się zmieniłeś smile i nie możesz sobie nic zarzucić i twoja mała 15 tysięczna społeczność nie pamięta twoich ekscesów alkoholowych.  I alkohol wcale nie jest syfem :)Bo syf to bałagan, burdel, albo pryszcz na mordzie.

Biedactwo sad drzwi nie zamknęło sad

#4 2011-05-07 09:46:45

pęknięty klawikord
Abstynent
Data rejestracji: 2009-07-23
Liczba postów: 1,570

Krzysiek napisał/a:

Tak skorpion na pewno jesteś innym człowiekiem i się zmieniłeś smile i nie możesz sobie nic zarzucić i twoja mała 15 tysięczna społeczność nie pamięta twoich ekscesów alkoholowych.  I alkohol wcale nie jest syfem :)Bo syf to bałagan, burdel, albo pryszcz na mordzie.

Biedactwo sad drzwi nie zamknęło sad

Krzysiek, chyba źle odebrałeś to co napisał Skorpion1962. On pisze o błędach, które przynosiły mu wstydu i które KIEDYŚ popełniał oraz że OBECNIE czuje się ze sobą dobrze - co rozumiem tak, że przestał pić. Skorpion pisze o tym, że nie da się ukryć przeszłości i wręcz jego przeszłość może być dobrą przestrogą dla innych - więc nie bardzo wiem do czego uderzasz. W jego wypowiedzi nie widzę nic złego.
Może chodzi Ci o to, że Skorpion1962 wspomniał coś o naszym koledze (zapewne chodzi o Konrado5) - być może myślał, że Konrado wstydzi się tego że pije itp., tymczasem Konrado wstydzi się czegoś innego. Ale żeby Skorpion1962 o tym wiedział, musiałby być na forum od daaawna i czytać wszystkie wypowiedzi Konrado. Dlatego napisał, to co napisał. A Ty odebrałeś z jakimś przewrażliwieniem słowa o "zamykaniu furtek" nie jako odcięcie się od picia, tylko coś innego ;P .

"dano mi w darze po dwie półkule, no a mówiąc ściślej:
dwie półkule do siedzenia, a drugimi myślę...

#5 2011-09-15 07:53:09

Annihilator
Abstynent
Data rejestracji: 2006-02-09
Liczba postów: 1,172

Nie spotkałem tu jeszcze profilu zawierającego dane osobowe... tudzież jestem chyba ślepy. Adres e-mail i IP nie jest widoczny dla innych użytkowników, więc sprawa zamknięta.

Natomiast krzyżyk na drogę tym, którzy myślą, że facebook kasuje konta... może dla szaraków to tak wygląda, ale nie robi tego, by nie robić bałaganu w swojej bazie danych. Wiem, bo siedzę od strony technicznej w takich sprawach. Myślałem, że takie mity o ,,kasowaniu'' kont na fb to już przeżytek, a jednak widać nie. Dalej niektórzy wierzą w bajki...
Informacja dla tych, którzy wierzą w kasowanie danych np. facebooka: załóżmy, że mając profil masz tam X znajomych, Y aktywności, Z innych akcji, z czego każda akcja powiązana z jednym lub wieloma użytkownikami. Aby zachować spójność, baza danych ,,dba'' o to, aby posiadanie znajomego wymagała do istnienia 2 użytkowników, aby jakaś akcja wymagała tego lub tamtego. Teraz skasowanie (faktyczne) takiego użytkownika z bazy skutkuje tym, że baza danych, celem zachowania spójności, kasuje X, Y, Z, Q innych rzeczy związanych z użytkownikiem, bo nie mogą pewne rekordy istnieć ,,w próżni''. W ten sposób wiele rzeczy znika nagle innym użytkownikom, a w bazie tworzy się ,,dziura''.

Co faktycznie jest robione? Użytkownik jest dezaktywowany, nie może się zalogować, co sprawia wrażenie skasowanego konta, jednakże nawet wiele miesięcy po skasowaniu konta, dziwnym trafem rejestracja z użyciem tego adresu e-mail, który niegdyś został użyty do założenia konta, jest niemożliwa... ciekawe dlaczego.
To tak dla tych, którzy wierzą w bajki.

Oczywiście, ktoś może pozywać do sądu i tam usilnie udowadniać, że konrado5 to np. Jan Kowalski z Pcimia Dolnego - radzę przeczytać fora prawne przed tym krokiem, aby sobie kosztów nie narobić. Sposób kasowania na życzenie, oczywiście ,,rodem'' z facebooka i innych serwisów też możemy przeprowadzić - nie ma problemu, jak ktoś to stawia za wzór tę firmę.

#6 2011-09-15 10:38:14

Murchad
Abstynent
Data rejestracji: 2008-04-28
Liczba postów: 1,784

Uuuuu. Mocne wejście. Welcome back, Anni tongue

#7 2011-11-01 11:10:04

Matrix
Gość

Witam ! Dlaczego rejestracja na forum jest zablokowana ? Z czego to wyniknęło ?

#8 2011-11-08 20:27:16

canicattinese
Forumowicz
Data rejestracji: 2010-09-18
Liczba postów: 8

Uuuuuu ,no nic tylko sie powiesic z rozpaczy hehehehe ,malo tego podpisze sie jeszcze moim imieniem i nazwiskiem. Qrde ale to glupie ktos nie moze juz chlac ale jeszcze dalej trzyma sie bandy kretynow ktorzy moga go wykluczyc ze swej elitarnej i wysokolotnej spolecznosci ah,ah.To jest wlasnie to o czym mowilem w moim 1-szym poscie na tym forom.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich abst.sam rowniez nim pozostaje i calkiem mi z tym dobrze

#9 2011-11-08 20:28:20

canicattinese
Forumowicz
Data rejestracji: 2010-09-18
Liczba postów: 8

sorki za bledy ortograficzne ajjjjj,wychodzi na wierzch kupa lat na emigracji

Stopka

Forum oparte na FluxBB