#1 2012-06-21 21:38:41

Annihilator
Abstynent
Data rejestracji: 2006-02-09
Liczba postów: 1,172

Szukam naiwniaka, który...

Oprogramowanie forum jest bardzo leciwe i kiedyś trzeba by było je w końcu zmienić. Nie chcę doczekać sytuacji, że po którymś updacie serwera przestanie to działać. Problem w tym, że ja nie mam na to czasu póki co. Forum i serwis mają odwiedzialność - często to piszecie głupoty i ktoś nowy się rejestruje, więc to prawda. tongue

Żebyście mogli sobie wyglądów więcej zmieniać i była ogólnie większa funkcjonalność forum - zdjęcia, profile porządne itp. Szukam więc naiwniaka co się zna na tym i zmieni na MyBB, FluxBB - trzeba się na tym znać. Ogólnie to na sprawach PHP-MySQL trzeba się znać. O ile widziałem fora MyBB i FluxBB mają konwertery danych z naszego. Chodzi mi o takie fora, bo one są szybkie i bez zbędnych pierdołek. tongue

Poza tym, widzę, że Wasze facebookowe dziwy nie wypaliły. I całe szczęście, bo abstynenci to ludzie co idą pod prąd. Normalnie nic tylko się upić, jak się widzi grupy o abstynentach na fb, które zrzeszają >1 członków tongue

Ponieważ tutaj jest większy potencjał rozwoju społeczności, to również szukam naiwniaka co wdroży taki prosty skrypt do społeczności (np: http://www.elgg.org/ - ale płatne rozwiązania mogę też kupić). Chyba, że naiwniak jakiś plugin do forum znajdzie co to uskuteczni na w miarę wystarczająco skalę.

Oczywiście naiwniakowi zapewnię dostęp do serwera i wszystko co mu trzeba, aby unowocześnić domek abstynenckiej braci. tongue. Ale nic nie płacę. Wręcz opitolę jak coś zostanie zepsute.

#2 2012-06-22 01:12:46

pęknięty klawikord
Abstynent
Data rejestracji: 2009-07-23
Liczba postów: 1,570

Odp: Szukam naiwniaka, który...

Eee... A czym się różni Pun od Fluxa? Jakieś takie podobne, na moje oko.

Mi tam obecnie, w zasadzie, nic nie brakuje. Co do funkcjonalności, to do czegoś tam można by się czepić (np. działanie funkcji "Pokaż nowe posty od ostatniej wizyty"). Wizualnie ok, bo wygląd nie odwraca uwagi od treści, szybkie i daje się przeglądać na wszystkim.
Ale to nie będzie teraz tak, że będę musiał podać w profilu datę urodzin, numer GG i adres sekretnego profilu na Pudelku?
A z tym Elgg, to chodzi o słitaśne blogaski??? [to nie może być ten sam Anni, obcy mu coś zrobili]

"dano mi w darze po dwie półkule, no a mówiąc ściślej:
dwie półkule do siedzenia, a drugimi myślę...

#3 2012-06-22 02:20:15

WebCM
Abstynent
Data rejestracji: 2009-08-01
Liczba postów: 63

Z tych wszystkich najlżejszy jest obecnie zainstalowany PunBB. Najnowsza wersja ma rozszerzenia. FluxBB to zmodyfikowany PunBB z fajerwerkami zintegrowany z serwisami społecznościowymi, natomiast MyBB to duży projekt. Proponuję pozostać przy obecnym silniku forum - bez zbędnych grafik i mało potrzebnych dodatków obciążających serwer i przeglądarkę.

#4 2012-06-23 11:42:22

pęknięty klawikord
Abstynent
Data rejestracji: 2009-07-23
Liczba postów: 1,570

A ta wersja, to jest najnowsza i można instalować rozszerzenia, czy wcześniejsza? Chyba zwykły użytkownik, to nie bardzo może sprawdzić.
A właśnie... była kiedyś propozycja na temat zmiany wyglądu graficznego głównej strony (ach, te skreślone flaszki wink ). Podobno, ktoś "naiwny" się nawet znalazł i chęci wykazywał, ale Anni - zniknąłeś z forum, jeśli wręcz nie olałeś sprawy... Nie bardzo rozumiem czego obecnie Ci brakuje na forum. Chyba, że to już postanowione.

"dano mi w darze po dwie półkule, no a mówiąc ściślej:
dwie półkule do siedzenia, a drugimi myślę...

#5 2012-06-25 00:35:14

Gusiak
Abstynent
Data rejestracji: 2010-01-28
Liczba postów: 2,055

Annihilator napisał/a:

Poza tym, widzę, że Wasze facebookowe dziwy nie wypaliły. I całe szczęście, bo abstynenci to ludzie co idą pod prąd. Normalnie nic tylko się upić, jak się widzi grupy o abstynentach na fb, które zrzeszają >1 członków tongue

No nie wiem....Tutaj na forum conajmniej jedna osoba udziela sie aktywnie,ktora przyszla dzieki FB;) A na "moim abstynenckim" facebooku jest juz 98 abstynentow.

#6 2012-06-25 00:42:42

Czuowiek
Wtajemniczony
Data rejestracji: 2011-12-01
Liczba postów: 385

oh-stop-it-you_large.jpg

Stopka

Forum oparte na FluxBB