#1 2015-05-15 17:46:36

chopper
Gość

Cała prawda o abstynentach

Wszyscy niepijący robią wokół siebie tyle szumu, JA ABSTYNENT NIE PIJĘ I PATRZCIE NA MNIE . Ludzie !! nie pijecie to weźcie nie pijcie !! Tyle wątków na forum " co powiedzieć by odmówić alkoholu " Jak to co ?? użyj słowa ( nie chcę ) czy twoje niepicie jest tak absorbujące że w wolnej chwili musisz sobie wymyślać co będziesz mówić tym którzy proponują ?? Nie pijesz to nie pij i nie opowiadaj dookoła wszystkim o tym ! Jak bedziecie zaznaczac na kazdym kroku że jesteście abstynentami to tak was będą postrzegać jako kogoś kto ma problemy z chlaniem. Mówiąc że nie chcesz pić bo nie i c*** jestes normalnym człowiekiem który nie pije bo nie chce i nikt dalej nie będzie drążył. Nie róbcie wokół siebie takiej otoczki kretyńskiej.

#2 2015-05-15 18:37:00

wilczek
Abstynent
Data rejestracji: 2006-05-07
Liczba postów: 1,211

Odp: Cała prawda o abstynentach

Nie przypominam sobie abym kiedykolwiek się obnosił ze swoją abstynencją, za zdarza mi się słyszeć przechwałki o tym kto ile nie wypił i czego nie pamięta wink

Co do odmawiania picia zwyczajnie mówię "Nie piję alkoholu,  w ogóle" i na tym się kończy. Jeszcze nie spotkałem kogoś, kto uparcie chciałby mnie przekonać, widać to już nie te czasy.

Ostatnio edytowany przez wilczek (2015-05-15 18:37:36)

#3 2015-05-15 21:20:36

jokier
Abstynent
Data rejestracji: 2007-11-20
Liczba postów: 1,749

chopper napisał/a:

Wszyscy niepijący robią wokół siebie tyle szumu ...

A może po prostu cierpisz na szumy uszne?

Ostatnio edytowany przez jokier (2015-05-15 21:25:59)

Jeżeli marzysz samotnie,
to jedynie marzysz.
Jeżeli marzysz wspólnie z innymi,
tworzysz rzeczywistość.

#4 2015-05-15 22:42:44

Bartosz78
Wtajemniczony
Data rejestracji: 2013-04-26
Liczba postów: 314

chopper napisał/a:

...Ludzie !! nie pijecie to weźcie nie pijcie !! ...

Nie ma to jak alkologika.
Jak tu nie pic jak się nie pije, oto jest wyzwanie!

#5 2015-05-16 00:26:02

chopper
Gość

Jedyna merytoryczna odpowiedź to od kolegi wilczka. panie Bartosz78 , przepraszam czy każą pic gdzieś ? może obracamy się w innym środowisku. Sam nie piję od kilku lat nie odliczam każdego dnia jak to się tu miewa w środowisku waszym, nie pije bo nie i tyle !!! Nie piję bo nie chcę. Prosty przykład, nie chcę biegać to ..... nie biegam ..... i nie odliczam dni i nie mówię że nigdy więcej, bilans zysków i strat dla mnie po chlaniu i bez jest taki że lepiej nie chlać i tyle . ale nie robię sensacji wokół siebie !!!!! Poczekajmy za chwilę jak abstynenci wyjda na ulice bo ich sklepy monopolowe poniżają itp itd ... LUDZIE MYŚLEĆ !! (nie chcę pić = nie piję ) ( nie lubię mięsa = nie jem mięsa ) itp ... po co to oświadczać światu ? !! !!!?!?!?!?!?!?

#6 2015-05-16 01:34:52

pęknięty klawikord
Abstynent
Data rejestracji: 2009-07-23
Liczba postów: 1,570

Ale świat uparcie pyta o przyczyny.
Poza tym, znalazłeś forum, wszedłeś na nie i publicznie napisałeś że nie pijesz od kilku lat, czyli jednak się z tym obnosisz. Kłamczuch!

"dano mi w darze po dwie półkule, no a mówiąc ściślej:
dwie półkule do siedzenia, a drugimi myślę...

#7 2015-05-17 17:37:43

jokier
Abstynent
Data rejestracji: 2007-11-20
Liczba postów: 1,749

chopper napisał/a:

Poczekajmy za chwilę jak abstynenci wyjda na ulice bo ich sklepy monopolowe poniżają itp itd ... LUDZIE MYŚLEĆ !! (nie chcę pić = nie piję ) ( nie lubię mięsa = nie jem mięsa ) itp ... po co to oświadczać światu ? !! !!!?!?!?!?!?!?

Domniemywam, że sam uważasz się za człowieka myślącego. To świetnie, zatem skomentuj motywy zmontowania swego czasu partii politycznej (PPPP) przez "miłośników złocistego napoju". Udało im się nawet wprowadzić do Sejmu jakichś posłów. Zdaje się, że w ten sposób bardziej zdecydowanie od nas zademonstrowali światu swój stosunek do alkoholu.

Jeżeli marzysz samotnie,
to jedynie marzysz.
Jeżeli marzysz wspólnie z innymi,
tworzysz rzeczywistość.

Stopka

Forum oparte na FluxBB