Forum serwisu abstynenci.pl

Witaj na forum serwisu www.abstynenci.pl, który stara się zrzeszać abstynentów, czyli ludzi niepijących napojów alkoholowych.

Nie jesteś zalogowany(a).

#1 30-03-2017 10:14:09

Aleksandra
Moderator
Miasto: Łódź/Grodzisk Maz.

Zbiórki pieniędzy

Cześć wszystkim!

W ostatnim czasie panuje w internecie moda internetowe zbiórki pieniędzy na dowolne cele - leczenie, zakup jakiegoś sprzętu, spełnianie marzeń i wiele, wiele innych. Nawet na naszym forum taka zbiórka się ostatnio pokazała, ale moderator usunął link. Na facebooku widziałam reklamę serwera zajmującego się organizacją takich zbiórek zapewniającą mnie, że można założyć zbiórkę na dowolny cel i to tylko kilka kliknięć.

Co o tym sądzicie? Czy chętnie dorzucacie swoje pieniądze na "szczytne cele"? Udostępniacie zbiórki znajomych, albo nieznajomych? Czy sprawdzacie jaki był ciąg dalszy zbiórki, w której braliście udział?

„Jeśli czujesz się atakowany przez feminizm, prawdopodobnie jest to kontratak”

#2 30-03-2017 17:31:08

jokier
Wtajemniczony
Miasto: Gniezno

Re: Zbiórki pieniędzy

Dobrze, że moderator usunął link bo może dzięki temu pozostanę abstynentem, a już zacząłem się zastanawiać, co zrobić, żeby osiągnąć podobnie wysoki iloraz inteligencji, czy wystarczy sam alkohol, czy trzeba będzie sięgnąć po marychę.

Jeżeli marzysz samotnie,
to jedynie marzysz.
Jeżeli marzysz wspólnie z innymi,
tworzysz rzeczywistość.

#3 31-03-2017 14:12:19

Suchy
Abstynent
Miasto: Zielona Góra
Strona WWW

Re: Zbiórki pieniędzy

Dorzucam pieniądze na szczytne cele pod warunkiem, że są zweryfikowane. Mam zaufanie do "Siepomaga" i tam działam z całkiem sporymi kwotami.

Stopka forum