#1 2017-10-14 10:42:08

Annihilator
Abstynent
Data rejestracji: 2006-02-09
Liczba postów: 1,172

Gdyby strona lub forum nie działały...

Hej,

Powinieważ nie zaglądam często, to daję przepis, co jeśli nie zadziała Wam strona, albo forum. To info dla stałych bywalców - chodzi zwłaszcza o tę ostatnią sytuację z banem dla wszystkich (nie wiedziałem o tym, bo nie wchodziłem)

Ponieważ nie mam w planie zwijania strony ani forum, a wprost przeciwnie - chcę uczynić ją jeszcze bardziej przenośną, to gdyby coś nie zadziałało, lepiej użyć maila: mateusz.szczyrzyca@gmail.com, by tam poinformować o problemie. Strona jest monitorowana przez automat - on wówczas zadziałał, niestety zignorowałem maila (oj!) i nie byłem świadomy problemu.

Uprzedzając ew. pytania - nie potrzeba żadnych funduszy zewnętrznych na funkcjowanie serwisu, ja takich nie zbieram i nie zamierzam.

PS Gdyby były jakieś parki, najlepiej szczęśliwe, którym udało się poznać dzięki serwisowi/forum - proszę na tego maila też o ew. historie, miło będzie wiedzieć w razie czegoś, że do czegoś takiego ten serwis, istniejący już ponad 12 lat, się przyczynił.

Pozdrawiam,

#2 2017-10-14 13:15:41

Suchy
Abstynent
Data rejestracji: 2006-09-03
Liczba postów: 3,194

Odp: Gdyby strona lub forum nie działały...

Bardzo dobrze, ze w końcu się odezwałeś i skomentowałeś całą sytuację. Warto byłoby też napisać coś do aktywnych ostatnio (przed awarią) uczestników forum, bo wielu ta awaria zniechęciła na amen. A szkoda byłoby, gdyby forum zamarło. Ja w każdym razie ciągle walczę i walczyć zamierzam :-)
W parze od jakiegoś czasu jestem, choć forum nie ma z tym nic wspólnego a i moja wybranka abstynentką nie jest niestety. Są górki i dolinki ale już ponad 2 lata jesteśmy razem...

#3 2017-10-14 16:40:31

Poszukiwaczem_Jestem
Forumowicz
Data rejestracji: 2015-11-14
Liczba postów: 41

Odp: Gdyby strona lub forum nie działały...

A niech mnie kule... forum jednak nie umarło!?

Btw. co z mailem webmaster@abstynenci.pl - czy jeszcze jest aktywny? Bo swego czasu wysłałem parę maili z informacją o tym banie, ale odpowiedzi brak.

PS To może warto założyć dział ogłoszeń matrymonialnych czy cuś w tym stylu tongue
Chętnie poznam jakąś panią abstynentkę w wieku 20-kilka, są w ogóle takie na tym świecie? haha wink

Stopka

Forum oparte na FluxBB