#1 2011-06-15 23:53:53

neofitka
Wtajemniczony
Data rejestracji: 2011-03-13
Liczba postów: 1,117

Linki na forum.

Czy nie da rady sprawić, aby linki otwierały się w nowym oknie? smile Nie wiem jak Wy sądzicie, ale mnie lepiej się klika w link, gdy ten otwiera się automatycznie w nowym oknie. Mam przeglądarkę, w której mogę to wybrać klikając prawym, ale wydaje mi się, że jak ktoś z zewnątrz zajrzy na nasze forum, to kliknie w jakiś polecany link i już nie wróci, bo nie będzie mu się chciało klikać kilka razy "wstecz" wink A tak to będzie chociaż musiał zamknąć aktywne okno wink

#2 2011-06-16 10:58:14

Annihilator
Abstynent
Data rejestracji: 2006-02-09
Liczba postów: 1,172

Odp: Linki na forum.

To prosto zrobić - klika się na linku środkowym przyciskiem myszki (w rolce zazwyczaj jest).

#3 2011-06-16 20:53:02

pęknięty klawikord
Abstynent
Data rejestracji: 2009-07-23
Liczba postów: 1,570

W nowym oknie? W 21. wieku???

"dano mi w darze po dwie półkule, no a mówiąc ściślej:
dwie półkule do siedzenia, a drugimi myślę...

#4 2011-06-16 21:08:01

wilczek
Abstynent
Data rejestracji: 2006-05-07
Liczba postów: 1,211

Czemu nie? Jakieś 2% użytkowników windowsów dalej korzysta z ie6 "bo mu starcza i jest dobra" smile

#5 2011-06-16 21:21:40

pęknięty klawikord
Abstynent

Pewnie, że jest dobra. Tak z 80% mojej utraty wzroku odbyło się przy użyciu tej przeglądarki smile . Jest sentyment.
A Neofitka gdzieś się pochwaliła, że z Safari korzysta. Ciekawe pod czym... Jeśli pod "jabcokiem" to nie wiem czy wymyślili tam środkowy przycisk. Hmm... czy tam nie ma czasem jednego przycisku?

#6 2011-06-16 23:08:10

neofitka
Wtajemniczony
Data rejestracji: 2011-03-13
Liczba postów: 1,117

Ja u siebie mam po zaznaczeniu zwykłego tekstu "Szukaj przy użyciu Google", a klikając prawym na linku mogę otworzyć w nowej zakładce, w nowym oknie, pobrać wskazany plik/pobrać wskazany plik jako, dodać łącze do zakładek lub skopiować link, ale... myślę o przeciętnym użytkowniku, który robi "klik" i znika smile

Nie mam żadnego jabcoka (stety, niestety) tylko zwykłego netbooka smile Safari, wcześniej... IE, bo one w przeciwieństwie do wielbionych przez wszystkich Firefoxa i Opery nie wykładały mi się na 3 kompach, z których korzystałam (zwykle pracuję na ogromnej ilości okien jednocześnie, hehe, więc zwykle przeglądarka przechodzi szybki full test)... Safari jest póki co najlżejsza i najbardziej komfortowa dla mnie wink

#7 2011-06-17 19:40:51

pęknięty klawikord
Abstynent

Eh... Używa fikuśnych przeglądarek, a szuka za pomocą zwykłego gugla. No nie wypada. Nie wypada, po prostu wink .
A to całe Safari, to nie umie przy kliku z wciśniętym końtrolem albo innym alto-szitfem, otworzyć w nowej zakładce (czy jak to się tam nazywa)?
Mi jest wszystko jedno co się w czym otwiera. Teraz możesz przekonywać Anniego (hehe, hehehe, he) wink .

wykładały mi się na 3 kompach, z których korzystałam

aa, bo to pewnie były komputery na korbę, albo inne wynalazki z zeszłego stulecia ;P .

Stopka

Forum oparte na FluxBB