#1 2014-01-13 20:59:56

Polityka
Gość

artykuł

Witam wszystkich
zwracam się do Was z wielką prośbą: piszę artykuł (do Polityki) o ludziach niepijących lub nieużywających alkoholu pod żadną postacią. Szukam osób, które tak właśnie żyją i zechciałyby porozmawiać ze mną o tym: dlaczego tak zdecydowały, z czym się wiąże taka decyzja, jak odbiera ich otoczenie, itd, itd.
Rozmawiałam już z założycielem tego portalu, opowiedział mi o swojej historii.
Mam nadzieję, że znajdą się kolejni chętni. Chcę rozmawiać zarówno z abstynentami pierwotnymi jak i wtórnymi. To co dla mnie ważne to szczerość, otwartość. Chcę poznać prawdziwe historie, poparte przykładami konkretnych sytuacji. Tylko dzięki temu może powstać prawdziwy, autentyczny, wiarygodny tekst. Ale zapewniam, jeśli ktoś potrzebuje, anonimowość.
Osoby zainteresowane zachęcam do kontaktu mailowego: ajvar@wp.pl
Pozdrawiam Was serdecznie
Agnieszka Rodowicz

#2 2014-01-14 23:57:41

Suchy
Abstynent
Data rejestracji: 2006-09-03
Liczba postów: 3,194

Odp: artykuł

Wywiad właśnie się skończył! Trwał 1,5 godziny!!! Pani od kilku lat też jest abstynentką!!! Rozmowa jest bardzo miła. Panią interesują głównie przyczyny abstynencji oraz życie abstynenta w pijącym społeczeństwie.
Pani zadaje różne pytania, nie trzeba układać wielkiej opowieści.

Nie macie się co bać jakichś przeinaczeń bo:
- całość jest nagrywana
- po napisaniu dostaniemy do autoryzacji gotowy artykuł i będziemy mogli ewentualnie coś skorygować
- dopiero po autoryzacji podejmujemy decyzję, czy chcemy w artykule występować pod własnym nazwiskiem czy też jakimś nickiem!!! Jeśli to kogoś krępuje to jak widać nie ma problemu!!! Ale na początku do niepublicznej wiadomości redaktorki należy podać podstawowe dane.
- W czasie pisania być może będą potrzebne uściślenia, pani obiecuje, że będzie w trakcie powstawania artykułu się kontaktować - przypominam, ze Polityka to bardzo solidna marka a pani już kilka artykułów tam opublikowała.

Celem redaktorki jest przygotowanie wielkiego artykułu ukazującego różne postawy wobec alkoholu. Pani przyznała, że z taką osobą jak ja i z takimi motywami jeszcze się nie spotkała. A przecież osób o podobnej motywacji jak moja jest tu wiele!!!

Kategorycznie i mocno proszę wszystkich o kontakt z panią redaktor i udzielenie wywiadu!!!

Drugiej takiej okazji długo może nie być. Nie możemy tego zaprzepaścić!!!

Jak ktoś ma do mnie jakieś pytania czy wątpliwości to bardzo proszę pytać!

Stopka

Forum oparte na FluxBB