#51 2015-01-16 01:17:33

Gusiak
Abstynent
Data rejestracji: 2010-01-28
Liczba postów: 2,055

Odp: Abstynencja Gusiaka

Nie mam pojęcia kto to jest i po  co tu pisze. Nie mam zamiaru tez niczego usuwać, nic manipulować itd.
Najciekawsze jest to,że ta osoba chyba wierzy, że rzeczywiście mnie zna. Nie czepia się tak alkoholu, który niby pije, ale uczepiła się papierosów, ktore niby pale.
Gdyby tak rzeczywiście było, to bym się zastanawiała kim (do cholery) jest ten ktoś.
Ale, że twierdzi to co twierdzi to znaczy, że albo ściemnia albo biedaczek mnie z kimś myli.
Proponuje się przedstawić drogi Detektywie, skoro twierdzisz,że się znamy to co Ci zależy????
Nigdy nic tu celowo nie zmyślałam. Nie mam pojęcia o jaki post Ci chodzi z 2011, możesz go tu przytoczyć, będzie jaśniej. Papierosy paliłam parokrotnie w liceum, nie wiem czemu miałabym pisać, że tego nie robiłam. Pewnie coś z kontekstu wyrwałeś, ale nie będę niczego wyjaśniać skoro nie wiem o czym Ty w ogóle piszesz.
Gdybym miała kłamać to bym musiała być największą hipokrytką na świecie, bo sama nie cierpię jak ktoś mija się z prawdą.

#52 2015-01-16 01:30:04

Murchad
Abstynent
Data rejestracji: 2008-04-28
Liczba postów: 1,784

Jak coś, to IP Detektywa Szeryfa wskazuje na Warszawę, a nie Gdańsk.

#53 2015-01-16 01:31:15

Gusiak
Abstynent
Data rejestracji: 2010-01-28
Liczba postów: 2,055

Ach już wiem Szerloczku o jaki fragment Ci pewnie chodzi!

Gusiak napisał/a:

Gdzie Ty widzisz podobieństwo do mnie???

gość ok napisał:

Kiedyś byłem byłem całkowicie innym człowiekiem tzn. paliłem papierosy marihuanę brałem narkotyki i piłem alkohol , często też mieszałem.

Nie paliłam papierosów, ani marihuany ( nie brałam extazy- tak jak Ty), właściwie nienawidzę narkotyków a co dopiero je brać.

Widzisz, gdybyś czytał  ZE ZROUMIENIEM, to bys zauważył, że nie napisałam,że nie paliłam  NIGDY. Wyrwałeś z kontekstu. Opisałam jak przeszłam na abstynencję od alkoholu. Gdyż piłam wtedy alkohol a potem przestałam. Jakiś koleś porównał się do mnie, pisząc,że on tez tak jak ja pił, palił, brał narkotyki. Więc napisałam, że ja nie palę i nie biorę narkotyków, więc nie musiałam tego rzucać tak jak on. W momencie gdy przestałam pić alkohol, nie musiałam przestawać robić nic innego, bo tego nie robiłam! Popalanie papierosów w liceum nie miało związku z tematem.
A wiesz,że rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji jest karalne? Myślisz,że jesteś taki anonimowy?Obyś się nie zdziwił, jak rzeczywiście przyjdzie nam się poznać w realu.

#54 2015-01-16 07:53:51

rachatlukum
Forumowicz
Data rejestracji: 2012-03-18
Liczba postów: 102

92e3324d6570d56061ce40c9e90b25e8.jpg

#55 2015-01-17 20:57:32

CMPunk
Forumowicz
Data rejestracji: 2013-06-17
Liczba postów: 119

To jeszcze nic! Sam na niewłasne oczy widziałem jak Gusiak pacyfikuje górników kopalni Wujek w 1981 roku, w trakcie Nocy Kryształowej osobiście podpaliła dwie synagogi, a jakby tego było mało, nie płakała po papieżu. Za każdym razem gdy robiła coś niecnego i została przeze mnie zauważona, podchodziła do mnie i mówiła "i tak ci nikt nie uwierzy".

P.S. To prawda.

#56 2015-01-17 21:21:43

Bartosz78
Wtajemniczony
Data rejestracji: 2013-04-26
Liczba postów: 314

Gwałcicie mnie psychicznie ;-)

P.s. MJ był czarny?

Ostatnio edytowany przez Bartosz78 (2015-01-17 21:23:33)

#57 2015-01-19 21:13:46

pęknięty klawikord
Abstynent
Data rejestracji: 2009-07-23
Liczba postów: 1,570

No, koleżanki i koledzy, róbcie rachunek sumienia!

Mi coś świta w głowie, że mogłem komuś nie oddać kredek w podstawówce. Nie wiem czy powinienem się bać. Chyba nie. Na szczęście, "pękniętym klawikordem" jestem tylko tutaj. Na innych forach, ten login był już zajęty. Uff, chyba mogę spać spokojnie, prawda?

"dano mi w darze po dwie półkule, no a mówiąc ściślej:
dwie półkule do siedzenia, a drugimi myślę...

Stopka

Forum oparte na FluxBB