#1 2017-06-08 19:56:56

jokier
Abstynent
Data rejestracji: 2007-11-20
Liczba postów: 1,749

Konkurs Abstynencjokracji Polskiej

Dzień Bez Alkoholu minął nam wprawdzie niepostrzeżenie, ale trudno, żeby było inaczej gdy takie dni świętuje się codziennie. Na szczęście zbliża się kolejna znakomita okazja, Dzień Stylisty Paznokci, którą Abstynencjokracja Polska postanowiła uczcić konkursem na najlepszą pracę naukową pod tytułem:

"Analiza technik propagandy proalkoholowej na podstawie działalności wybranych forumowiczów i zamieszczanych przez nich, na forum serwisu www.abstynenci.pl, artykułów."

Wypada mi zachęcić do udziału w konkursie wszystkich, którzy będą w jakikolwiek sposób świętować ww. ważny dzień. Przy szlifowaniu paznokci można wszak znakomicie myśleć.
Dla laureatów konkursu Abstynencjokracja Polska ufundowała cenne nagrody, w tym pieniężne, których pula wynosi 1000 zł. Podział tej kwoty zostanie określony po analizie treści nadesłanych i zwycięskich prac, ale w zależności od ich poziomu organizator zastrzega sobie także prawo odstąpienia od dokonywania klasyfikacji.

Jeżeli marzysz samotnie,
to jedynie marzysz.
Jeżeli marzysz wspólnie z innymi,
tworzysz rzeczywistość.

#2 2017-06-08 22:14:10

Suchy
Abstynent
Data rejestracji: 2006-09-03
Liczba postów: 3,194

Odp: Konkurs Abstynencjokracji Polskiej

Jestem za a nawet widzę kandydata do głównej nagrody ;-)

#3 2017-06-08 22:53:28

jokier
Abstynent
Data rejestracji: 2007-11-20
Liczba postów: 1,749

Odp: Konkurs Abstynencjokracji Polskiej

Cieszę się, ale proszę wziąć pod uwagę, że właściwa interpunkcja również będzie oceniana.

Jeżeli marzysz samotnie,
to jedynie marzysz.
Jeżeli marzysz wspólnie z innymi,
tworzysz rzeczywistość.

Stopka

Forum oparte na FluxBB