Forum serwisu abstynenci.pl

Witaj na forum serwisu www.abstynenci.pl, który stara się zrzeszać abstynentów, czyli ludzi niepijących napojów alkoholowych.

Nie jesteś zalogowany(a).

#1 08-10-2017 20:26:56

Kruczek
Forumowicz

Witam i pozdrawiam

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Jestem z Wrocławia, mam 27 lat. Dzisiaj mija moja rocznica bycia abstynentem. Z alkoholem nigdy nie miałem problemów - do czasu. Splot niefortunnych zdarzeń sprawił że niestety stopniowo zacząłem się małymi kroczkami uzależniać. Na całe szczęście dość szybko się otrząsnąłem, zobaczyłem jaki nałóg był podstępny i z dnia na dzień przestałem (nie bez trudności oczywiście). W tej chwili czuję się bezpiecznie, ale mam świadomość że nigdy nie będzie mi dane sięgnąć po alkohol - i dobrze mi z tym. Po pierwsze mam więcej pieniędzy na inne przyjemności które zacząłem bardziej doceniać. Po drugie - pracuję w służbie zdrowia więc na co dzień widzę destruktywny wpływ alkoholu na ludzi, co tym bardziej utwierdza mnie w trzeźwości. Po trzecie moja wybranka śpi spokojnie wiedząc że ma mężczyznę abstynenta.

Pozdrawiam wszystkich. Szacunek dla wszystkich abstynentów - tych od urodzenia - a jeszcze większy dla tych z wyboru.

#2 08-10-2017 20:45:30

jokier
Wtajemniczony
Miasto: Gniezno

Re: Witam i pozdrawiam

Witam i pozdrawiam.

Jeżeli marzysz samotnie,
to jedynie marzysz.
Jeżeli marzysz wspólnie z innymi,
tworzysz rzeczywistość.

#3 09-10-2017 10:03:41

Suchy
Abstynent
Miasto: Zielona Góra
Strona WWW

Czołem! Szkoda, że dopiero teraz tu trafiłeś bo forum umiera. Co oczywiście nie oznacza, że przestaliśmy być abstynentami. Jeśli masz FB to dołącz do grupy Abstynencja, Abstynenci.

#4 10-10-2017 22:33:07

Kruczek
Forumowicz

Dziękuję za zaproszenie, dołączyłem. Osobiście bardzo nie lubię wykorzystywania FB jako zamiennika forum, bo z definicji nie ma tam porządku, wrzucane są różne rzeczy w różny sposób. Ale niestety w ta stronę idziemy, więc trzeba się powoli przestawiać. smile

#5 11-10-2017 19:34:00

Suchy
Abstynent
Miasto: Zielona Góra
Strona WWW

Grupa też słabo działa bo nie wszystkie osoby z forum się tam znalazły. Tak czy siak ja ciągle jestem i tu i tu :-)

#6 11-10-2017 21:31:01

Bartosz78
Wtajemniczony
Miasto: Wielkopolska

Witam, witam!
Bartosz78

Ps. Również uważam, że wtórnym należy się większy szacunek 😜
Bez urazy Suchy 😜

Król Błaznów

Stopka forum