Forum serwisu abstynenci.pl

Witaj na forum serwisu www.abstynenci.pl, który stara się zrzeszać abstynentów, czyli ludzi niepijących napojów alkoholowych.

Nie jesteś zalogowany(a).

#1 14-10-2017 09:42:08

Annihilator
Abstynent
Miasto: Trzebinia k. Krakowa
Strona WWW

Gdyby strona lub forum nie działały...

Hej,

Powinieważ nie zaglądam często, to daję przepis, co jeśli nie zadziała Wam strona, albo forum. To info dla stałych bywalców - chodzi zwłaszcza o tę ostatnią sytuację z banem dla wszystkich (nie wiedziałem o tym, bo nie wchodziłem)

Ponieważ nie mam w planie zwijania strony ani forum, a wprost przeciwnie - chcę uczynić ją jeszcze bardziej przenośną, to gdyby coś nie zadziałało, lepiej użyć maila: mateusz.szczyrzyca@gmail.com, by tam poinformować o problemie. Strona jest monitorowana przez automat - on wówczas zadziałał, niestety zignorowałem maila (oj!) i nie byłem świadomy problemu.

Uprzedzając ew. pytania - nie potrzeba żadnych funduszy zewnętrznych na funkcjowanie serwisu, ja takich nie zbieram i nie zamierzam.

PS Gdyby były jakieś parki, najlepiej szczęśliwe, którym udało się poznać dzięki serwisowi/forum - proszę na tego maila też o ew. historie, miło będzie wiedzieć w razie czegoś, że do czegoś takiego ten serwis, istniejący już ponad 12 lat, się przyczynił.

Pozdrawiam,

Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.
Wyjątki są liczniejsze od reguł.
Wszystkie sprawy szlag trafia jednocześnie.
Ciężar upuszczonej części jest wprost proporcjonalny do ceny obszaru uderzonego.

#2 14-10-2017 12:15:41

Suchy
Abstynent
Miasto: Zielona Góra
Strona WWW

Re: Gdyby strona lub forum nie działały...

Bardzo dobrze, ze w końcu się odezwałeś i skomentowałeś całą sytuację. Warto byłoby też napisać coś do aktywnych ostatnio (przed awarią) uczestników forum, bo wielu ta awaria zniechęciła na amen. A szkoda byłoby, gdyby forum zamarło. Ja w każdym razie ciągle walczę i walczyć zamierzam :-)
W parze od jakiegoś czasu jestem, choć forum nie ma z tym nic wspólnego a i moja wybranka abstynentką nie jest niestety. Są górki i dolinki ale już ponad 2 lata jesteśmy razem...

#3 14-10-2017 15:40:31

Poszukiwaczem_Jestem
Forumowicz
Miasto: Śląsk/UK

Re: Gdyby strona lub forum nie działały...

A niech mnie kule... forum jednak nie umarło!?

Btw. co z mailem webmaster@abstynenci.pl - czy jeszcze jest aktywny? Bo swego czasu wysłałem parę maili z informacją o tym banie, ale odpowiedzi brak.

PS To może warto założyć dział ogłoszeń matrymonialnych czy cuś w tym stylu tongue
Chętnie poznam jakąś panią abstynentkę w wieku 20-kilka, są w ogóle takie na tym świecie? haha wink

Stopka forum