Forum serwisu abstynenci.pl

Witaj na forum serwisu www.abstynenci.pl, który stara się zrzeszać abstynentów, czyli ludzi niepijących napojów alkoholowych.

Nie jesteś zalogowany(a).

#1 01-08-2011 18:35:23

Komek30
Gość

Ośrodek uzależnień

Witam. Szukam informacji na temat dobrego ośrodka do walki z alkoholizmem. Mam pewnien kłopot ze sobą. Kiedyś polecono mi ośrodek w Piasecznie "Dromader" czy mógłby ktoś powiedzieć mi coś na temat tego miejsca?
Z góry dziękuję.

#2 01-08-2011 20:10:18

Gusiak
Abstynent
Miasto: Gdańsk

Re: Ośrodek uzależnień

Większość tu obecnych, nigdy nie miało problemu z alkoholem, więc raczej nikt nie będzie Ci umiał nic polecić.

Jeśli się chce, szuka się sposobu
Jeśli sie nie chce, szuka się powodu

#3 01-08-2011 21:34:03

anhin
Forumowicz

Gusiak napisał:

Większość tu obecnych, nigdy nie miało problemu z alkoholem, więc raczej nikt nie będzie Ci umiał nic polecić.

ja miałem. Mogę Ci polecić ośrodek, który bardzo mi pomógł, ale uprzedzam, że terapia tam kosztuje, i to słono. Natomiast więcej informacji znajdziesz z łatwością na licznych forach poświęconych stricte alkoholizmowi; use Google.

#4 04-08-2011 17:15:23

janusz80
Gość

Witam. Mogę polecić Ci ośrodek pod Warszawą a dokładnie w Piasecznie nazywa się "DROMADER" bardzo byłem zadowolony jak mój ojciec z niego wyszedł. Zupełnie odmieniony człowiek. Bardzo profesjonalny personel lekarze znakomici dr.Tomasz świetny człowiek i lekarz.
masz to jest ich strona dowiesz sie może więcej: http://dromader.org.pl/

#5 12-05-2016 19:10:24

Maryla
Gość

Miałam problem z teściem. Zaczął pić po śmierci teściowej. Dla każdego z nas to był szok, bo kobieta jak okaz zdrowia, wypadek miała. Teść sobie chyba nie radził, w końcu zaczął nas unikać, odsunął się typowo. W końcu zrozumieliśmy co się z nim dzieje i że pije. Rozmawialiśmy, prosiliśmy, ciężko było. W końcu sam przyznał że ma problem. Poszukaliśmy dobrego z dobrymi opiniami ośrodka leczenia uzależnień i wybraliśmy (reklama )
Mogliśmy go tam odwiedzić, więc nie czuł się sam. Byli tam również inni pacjenci i czuł się tam dobrze... Czuł że może z tego wyjść. Byliśmy dumni i nadal jesteśmy bo teść już nie pije. Bardzo mu tam pomogli, przede wszystkim pogodzić się ze stratą. warto sobie pomagać.

#6 10-06-2016 10:00:47

Krzychu
Gość

Ja też byłem w ośrodku dla uzależnionych OAZA i zupełnie się tego nie wstydzę, a wręcz mówie o tym, że właśnie tam mi pomogli w z moim problemem. Mówię też, że lekko nie było, ale zrozumiałem ludzi, którzy nie piją alkoholu i bez tego żyją. To tylko dzięki pomocy jakiej otrzymałem w ośordku. Możesz ten ośrodek na necie wyszukać. Pozdrawiam.

#7 08-03-2018 10:50:22

pokost
Forumowicz

Krzychu jak również jestem z Oazy. Dzięki ośrodkowi wyleczyłem się z alkoholizmu. Fachowa pomoc, skuteczny detoks - polecam!

Stopka forum