Forum serwisu abstynenci.pl

Witaj na forum serwisu www.abstynenci.pl, który stara się zrzeszać abstynentów, czyli ludzi niepijących napojów alkoholowych.

Nie jesteś zalogowany(a).

#31 04-06-2018 06:16:48

jokier
Wtajemniczony
Miasto: Gniezno

Re: Hej.

rachatkulum napisał:

Popadłem w alkoholizm, moi drodzy, nie wiem co dalej. Muszę spróbować się wyleczyć.

Witaj. Dobrze, że o tym napisałeś, może chociaż będzie to ostrzeżeniem dla innych. Ciągle powtarzam, że alkohol jest trucizną i w ogóle nie powinno się go spożywać. Niestety, mafia alkoholowa ze swoją propagandą dociera wszędzie. Niedawno w pewnym nobliwym radio usłyszałem wypowiedź jakiegoś popaprańca z tytułem profesora, który twierdził, że "alkohol jest dla ludzi mądrych, ale lepiej nie spożywać go wcale." Przy takim założeniu, jak ktoś nie spożywa to nie wiadomo, czy głupi, czy mądrzejszy od tych mądrych. Każdy jednak chciałby być postrzegany jednoznacznie, a więc pije, niewiele, według swojego mniemania i potem dochodzi do tragedii.
Teraz powinieneś działać szybko i zdecydowanie. Pozdrawiam.

jokier się ugryzł/a w klawiaturę od czasu napisania tego (06-06-2018 14:14:35)

Jeżeli marzysz samotnie,
to jedynie marzysz.
Jeżeli marzysz wspólnie z innymi,
tworzysz rzeczywistość.

#32 28-06-2018 08:52:02

jokier
Wtajemniczony
Miasto: Gniezno

Re: Hej.

A swoją drogą, skoro w międzyczasie poznałeś jednak wielu abstynentów, to trzeba było brać
z nich przykład.
Przypomnę Twoje wpisy z wątku "Pijani w Polsce i ich wyczyny w roku 2014".
- 08.03.2014 r. godz. 21:31:26
"Znam osoby, które są abstynentami, a jeżdżą po 200 km/h na drogach, które bynajmniej autostradami nie są."
-09.03.2014 r. godz.21:15:29
"Znani mi abstynenci: wojskowi, policjanci, buddyści, muzułmanie. Ok? Nie wiem naprawdę czemu jest to takie dziwne. Po co mam ich zapraszać na forum? O czym chciałabyś z nimi rozmawiać? Oni nie robią ze swojej abstynencji żadnej wielkiej sprawy, jest częścią ich światopoglądu."
Ja tam chętnie bym z nimi porozmawiał o tym, czy Wszystkie twoje wpisy nie są przypadkiem zwykłą konfabulacją.

jokier się ugryzł/a w klawiaturę od czasu napisania tego (28-06-2018 08:59:30)

Jeżeli marzysz samotnie,
to jedynie marzysz.
Jeżeli marzysz wspólnie z innymi,
tworzysz rzeczywistość.

Stopka forum