Forum serwisu abstynenci.pl

Witaj na forum serwisu www.abstynenci.pl, który stara się zrzeszać abstynentów, czyli ludzi niepijących napojów alkoholowych.

Nie jesteś zalogowany(a).

#1 25-06-2018 22:47:27

jokier
Wtajemniczony
Miasto: Gniezno

Leczenie preparatem KUDZU ROOT

Rzeczywiście preparat w aptekach nieobecny. Ciekawe, czy to kolejna zmowa mafii? Zamawiać jednak można.
www.kudzu.pl - ciekawe filmiki.

jokier się ugryzł/a w klawiaturę od czasu napisania tego (26-06-2018 00:07:11)

Jeżeli marzysz samotnie,
to jedynie marzysz.
Jeżeli marzysz wspólnie z innymi,
tworzysz rzeczywistość.

#2 26-06-2018 00:17:23

konrado5
Forumowicz

Re: Leczenie preparatem KUDZU ROOT

#3 26-06-2018 10:02:27

jokier
Wtajemniczony

Jeszcze jeden link z ciekawym filmem rosyjskim (ale z napisami po polsku) pt. "Wódka - technologia rozpijania ludzi".
www.akitafundacja.pl
Mam też nadzieję, że rola Konrado5 na forum jest dla wszystkich oczywista i nie muszę nic wyjaśniać, czasu szkoda.

jokier się ugryzł/a w klawiaturę od czasu napisania tego (27-06-2018 18:50:36)

Jeżeli marzysz samotnie,
to jedynie marzysz.
tworzysz rzeczywistość.

#4 30-06-2018 09:18:27

jokier
Wtajemniczony

Wczoraj udało mi się przeprowadzić pierwszą kontrolowaną próbę preparatu KUDZU. Przeżyłem nieomal szok obserwując NATYCHMIASTOWE jego działanie. O tym, że Japończycy nie zapadają na uzależnienie od alkoholu wiedziałem już ponad 30 tat temu. Wiele lat temu słyszałem też o kudzu, ale niestety, nigdy nie miałem potrzeby zainteresowania się tym preparatem, tak że powiązanie wyżej wymienionych faktów zawdzięczam wyłącznie pani Jadzi Kalinowskiej-Kowalik, no i pewnemu dobremu duszkowi z Poznania.

Jeżeli marzysz samotnie,
to jedynie marzysz.
tworzysz rzeczywistość.

#5 01-07-2018 22:22:37

Ewelina
Gość

Przecież to jest dla uzależnionych od alkoholu, papierosów lub narkotyków. Wiem bo sama to stosuję.

#6 02-07-2018 07:04:06

jokier
Wtajemniczony

Oczywiście, że dla uzależnionych. Czy gdzieś napisałem coś przeciwnego?

Jeżeli marzysz samotnie,
to jedynie marzysz.
tworzysz rzeczywistość.

#7 02-07-2018 22:28:50

Ewelina
Gość

Więc po co to abstynentowi?

#8 02-07-2018 22:53:24

jokier
Wtajemniczony

Przecież nie napisałem, że sam przyjmowałem ten preparat.

Jeżeli marzysz samotnie,
to jedynie marzysz.
tworzysz rzeczywistość.

#9 03-07-2018 22:58:06

Ewelina
Gość

A z jakich nałogów jeśli można wiedzieć?

#10 04-07-2018 09:03:30

jokier
Wtajemniczony

Alkoholizm i nikotynizm, ale skoro próba rozpoczęła się 29 czerwca to oczywiście o żadnych wynikach jeszcze mówić nie można. Napisałem tylko o pierwszym spostrzeżeniu poczynionym dosłownie kilkadziesiąt minut po jej rozpoczęciu.

Jeżeli marzysz samotnie,
to jedynie marzysz.
tworzysz rzeczywistość.

#11 04-07-2018 22:36:04

Ewelina
Gość

Ja tak samo nadużywanie alkoholu i nałogowe palenie. Też tak miałam że natychmiastowo zadziałało, stosuję od ponad miesiaca. U mnie leczenie odwykowe od alkoholu i wszelkie plastry od nikotyny nie pomogły.

#12 05-07-2018 07:59:10

jokier
Wtajemniczony

Dzięki Ci za to, że się odezwałaś. A jaką dzienną dawkę stosujesz i czy zwracasz uwagę na producenta?

Jeżeli marzysz samotnie,
to jedynie marzysz.
tworzysz rzeczywistość.

#13 05-07-2018 22:23:37

Ewelina
Gość

Zażywam 1 kapsułkę dziennie. Ja trafiłam na kapsułki Swanson jest 60 sztuk w opakowaniu. Pewnie inne wiele się nie różnią, ja w aptece trafiłam na te.

#14 06-07-2018 00:11:21

jokier
Wtajemniczony

Bardzo mało w porównaniu z Michasiem, który jednak jest absolutnym mistrzem świata w uzależnieniu i moim zdaniem powinien łykać 6x, a łyka 2.

Jeżeli marzysz samotnie,
to jedynie marzysz.
tworzysz rzeczywistość.

#15 06-07-2018 06:28:56

Ewelina
Gość

Zależy jaki wiek i ile lat uzależnienia jak i zapewne od kilku innych czynników. Ja mam 26 lat, piłam od 9 lat z czego nadużywała od 4. Papierosy paliłam od 6 lat z roku na rok coraz więcej.

#16 06-07-2018 07:37:26

jokier
Wtajemniczony

No to w porównaniu z Michasiem jesteś prawie abstynentką. A czy ktoś Ci taką dawkę zalecił?

Jeżeli marzysz samotnie,
to jedynie marzysz.
tworzysz rzeczywistość.

#17 07-07-2018 05:51:35

Ewelina
Gość

W aptece jak i Internecie jest mowa o 1-2 tabletkach więc zdecydowałam że biorę 1 na początek i tak już zostało.
Z roku na rok a nawet ostatnio z miesiąca na miesiąc piłam i paliłam coraz więcej, było coraz gorzej i trzeba było to w końcu przerwać. Kiedyś biegałam, jeździłam na rowerze a teraz mam szybko zadyszkę, nadmiarowe kilogramy także. Ogólnie dużo by mówić o niekorzystnych zmianach jakie u mnie zaszły przez te nałogi. To także głupie nieodpowiedzialne zachowania. W lutym wyszłam do sklepu po wódkę wieczorem gdy było już ciemno w kapciach i domowym ubraniu m.in. w koszulce na krótki rękaw. Nawet w samym ubiorze widać zmiany, kiedyś nawet w domu o to dbałam a teraz to z reguły t-shirt lub bluza w zależności czy jest ciepło dresy i skarpety do japonek bo tak mi najwygodniej.

#18 07-07-2018 07:51:43

jokier
Wtajemniczony

Moja krótka obserwacja działania kudzu u Michasia wydaje się potwierdzać informację pani Jadzi Kalinowskiej-Kowalik, ze jest to autentycznie lek na uzależnienie od alkoholu. O papierosach jeszcze się nie wypowiadam. Jeżeli wszystko pójdzie pomyślnie, to czy zakładasz w przyszłości powrót do tzw. "kontrolowanego picia", czy też całkowitą abstynencję?

jokier się ugryzł/a w klawiaturę od czasu napisania tego (07-07-2018 09:02:34)

Jeżeli marzysz samotnie,
to jedynie marzysz.
tworzysz rzeczywistość.

#19 08-07-2018 06:53:37

Ewelina
Gość

Podchwytliwe pytanie ale wiem o co chodzi. smile Dla osoby która straciła kontrolę nad piciem nie ma już powrotu do kontrolowanego picia. Tym samym jak uda mi się z tego wyjść zostanę abstynentką. Jakbym zaczęła znowu popijać to szybko wrócę do tego co było i całe wychodzenie z nałogu na nic.

#20 08-07-2018 08:45:30

jokier
Wtajemniczony

Pytanie nie było podchwytliwe, a wynika jedynie z naukowego, abstynencjologicznego, podejścia do zagadnienia, które z kolei obliguje mnie do poszukiwania prawdy. Z materiałów znajdujących się w wyjściowych linkach wynika, że preparat kudzu działa w ten sposób, że osoba pijąca po prostu nie popada w uzależnienie. Jedna z pań wypowiada się, że po kuracji jej syn nadal czasami używa alkoholu, ale "jest to już inne picie." Teoretycznie więc bezpieczne powinno być jednoczesne używanie alkoholu i zażywanie kudzu. Oczywiście jako "zagorzały abstynent" natychmiast zadałbym sobie pytanie, po co? Być może odpowiedź na nie znają ci, dla których możliwość spożywania alkoholu sama w sobie stanowi jakąś wartość. Sam takiej odpowiedzi jednak nie znam i dlatego gratuluję Ci decyzji, którą podjęłaś.

jokier się ugryzł/a w klawiaturę od czasu napisania tego (08-07-2018 08:46:49)

Jeżeli marzysz samotnie,
to jedynie marzysz.
tworzysz rzeczywistość.

#21 09-07-2018 06:26:40

Ewelina
Gość

Gratulować to będzie można jak definitywnie uda mi się z tego wyjść i wytrwać w abstynencji.

#22 10-08-2018 22:27:49

Ewelina
Gość

Ewelina napisał:

Gratulować to będzie można jak definitywnie uda mi się z tego wyjść i wytrwać w abstynencji.

I po prawie 3 miesiącach abstynencji zaliczyłam pierwszą wtopę. sad 8 sierpnia poszłam na imprezę i skończyło się upiciem. Jedyny plus że nie paliłam. Najgorsze że nie wiem gdzie popełniłam błąd bo kilka wcześniejszych domówek/spotkań/imprez skończyłam na trzeźwo. A na koniec po powrocie do domu uaktywniła się moja popsuta ósemka której usunięcie ciągle przekladam przez co nie mogąc spać dokopałam wątrobie paracetamolem. Chyba zbyt pewna byłam że mam już wszystko pod kontrolą. Teraz wiem że do sukcesu jeszcze daleko.

#23 11-08-2018 20:04:28

jokier
Wtajemniczony

A mój Michaś dzięki kudzu wyszedł z potężnego doła. W momencie rozpoczęcia kuracji alkohol rządził nim całkowicie. Michaś pił, płakał, że musi pić i wydawał dyspozycje na okoliczność swojej śmierci. Obecnie panuje nad sytuacją. Pije tylko w ilości takiej, jaką uważa dla siebie za optymalną. Niestety, myśli o tym, że mógłby nie pić wcale w ogóle do siebie nie dopuszcza. I tak już chyba pozostanie bo Michaś mieszka sam i sposobu na zmianę jego myślenia nie widzę.

Jeżeli marzysz samotnie,
to jedynie marzysz.
tworzysz rzeczywistość.

Stopka forum