#26 2018-11-09 10:42:13

jokier
Wtajemniczony
Data rejestracji: 2007-11-20
Liczba postów: 1,727

Odp: Powitanie

Weronika napisał/a:

Ale racjonalnie patrzac to dużo bym mogła opisać o swoich przygodach po alkoholu a ostatnia już opisałam, jednak inni nie narobili takich głupot i nie podpalili się więc jednak mi wyjątkowo ten nałóg nie służył.

Racjonalnie patrząc, to wszystkie głupoty, jakie ludzie robią pod wpływem alkoholu są tylko pochodną tej największej głupoty, jaką jest samo picie. Co z tego, że niektórym udało się uniknąć podpalenia czy innych przygód? Może to tylko dlatego, że wcześniej zdążyli umrzeć w młodym wieku? Znam wielu takich.

Weronika napisał/a:

Rodzice są szczęśliwi bo zwłaszcza mama już od dawna namawiała mnie do tego kroku, ja potrzebowałam do tego aż spalenia twarzy.

Bo i kto wie, jakie byłyby Twoje losy gdyby do tego wypadku nie doszło? Skoro nie chciałaś słuchać rodziców, to może interweniowała pewna Pani która też ma blizny na twarzy, a jest powszechnie uwielbiana? Mieszka w Częstochowie.

#27 2018-11-20 00:28:44

Weronika
Gość

Dawno się nie odzywałam bo i w sumie temat jest wyczerpany. W ogóle to wiele jest tu przydatnych tematów które które ciekawie się czytało. Szkoda że to forum jest wymarłe. W tematach o alkoholu nawet czytałam sytuacje mi znajome, liczę że teraz tylko tematy abstynencyjne będą mi znajome. A co do kwestii religijnych to od lat nie biorę w tym udziału. Już ponad 10 lat będzie.

#28 2018-11-20 01:00:38

jokier
Wtajemniczony

Kult alkoholu też jest chyba jakąś formą religijności. Nie przypadkowo przecież spirytus znaczy duch. Ateiści raczej w duchy nie wierzą, może więc mieliśmy tylko przypadek zmiany wyznania?

Weronika napisał/a:

Szkoda że to forum jest wymarłe.

Może nie obserwujesz go zbyt wnikliwie?

Ostatnio edytowany przez jokier (2018-11-20 10:31:02)

#29 2018-12-01 22:44:26

Weronika
Gość

Ostatnio trochę się ruszyło. smile Nawet starsze tematy zawierają wiele cennych dla mnie porad. A tak w ogóle dawno nie pisałam. Może czas zacząć się udzielać także w innych tematach. Choć ostatnio mało mam na to czasu z racji że załatwiam mnóstwo spraw które wcześniej olewałam. W piątek odebrałam dowód osobisty i dostałam ochrzan i mało przyjaźnie na mnie patrzono choć może tak na wszystkich patrzą. Ogólnie to masakra jak ciężko jest bez dowodu cokolwiek zalatwiać, wszędzie musiałam się tlumaczyc, podpisywać oświadczenia, pokazywać pokwitowanie że jestem w trakcie wyjaśniania itd.

#30 2018-12-02 18:55:20

jokier
Wtajemniczony

Dowód osobisty to mam jeszcze w formie książeczki, a ściślej mam dwa bo pierwszej wymiany dokonałem w takim terminie, że urzędniczka z wrażenia zapomniała przy starym odciąć mi narożnik.
Tak, że na temat tłumaczenia się w urzędach też mogę coś powiedzieć. W końcu dałem słowo jakiejś sympatycznej siostrze zakonnej, która nie chciała mnie zakwaterować w hotelu, że dowód wymienię, a było to podczas Pierwszego Rajdu Abstynentów. Będąc już po słowie nie miałem wyboru bo moja etyka nakazuje mi dotrzymywać nawet niekorzystnych zobowiązań, ale teraz cały czas uważam się za ofiarę wtrącania się Kościoła do polityki.

#31 2018-12-03 00:30:12

Weronika
Gość

Z tego co wiem to książeczkowe straciły ważność w 2017 a nowe były na 10 lat więc w 2017 powinna być max wymiana, chyba osoby po 65 roku życia mają bezterminowy.
A co do mnie to pewnie dlatego że mam 28 lat i już 4 dowód, pierwszy był tymczasowy na 5 lat wyrobiony w 2005. W 2010 już jako pełnoletnia ten na 10 lat i powinnam go mieć jeszcze 2 lata ale zaginął mi w trakcie leczenia oparzeń. Trzeci dowód wyrobiony w maju i trzy tygodnie temu go złamałam siadając na nim po wizycie u dentysty. Więc mam teraz czwarty a że na zdjęciu widać blizny na twarzy to po ich usunięciu w przyszłym roku jako że wygląd się zmieni będzie piąty. Ale choć najnowszy bo od marca wchodzą biometryczne.

#32 2018-12-03 00:33:17

Weronika
Gość

Oczywiście miało być że książeczkowe straciły ważność w 2007.

Stopka

Forum oparte na FluxBB