Forum serwisu abstynenci.pl

Witaj na forum serwisu www.abstynenci.pl, który stara się zrzeszać abstynentów, czyli ludzi niepijących napojów alkoholowych.

Nie jesteś zalogowany(a).

#1 09-02-2019 22:21:04

Annihilator
Abstynent
Miasto: Trzebinia k. Krakowa
Zarejestrowany: 08-02-2006
Posty: 1153
Strona WWW

Zapomniałem coś dodać, o weselu znowu...

...iż moje wesele się już odbyło, do tego bez alkoholu. Aczkolwiek, nie ścigałem za wnoszenie. Nawet co niektórzy mi potajemnie zgłosili, że mogą coś niecoś. Gusiak, co Ty na to?

Moja ówczesna narzeczona, z obecnie żona, abstynentką nie jest (wiem, zdziwko), ale zdecydowała (drugie zdziwko), że alkoholu na weselu nie będzie.
Ja bym to olał i zdecydował jedynie, ze względów finansowych go nie będzie - nie to, że mnie nie stać (programista wszak jestem), ale wesele było minimalistyczne do bólu i ew. alkohol stanowiłby niezły procent jego kosztów (no głupie dla mnie). Generalnie, ja to jestem taki minimalista, że zrobiłbym by to tylko przy rodzicach i zjadł jedynie obiad, no ale uległem tu naporowi głównie drugiej strony rodziny (ta strona jest bardzo liczna)

No i moja żona, pochodzi z takich rejonów Polski, że tam na równo z ogłoszeniem ślubu, rodzice młodych, zazwyczaj tego samego dnia, lub kilka później, kupują setki flaszek. Do wesela może być rok, dwa, ale setki flaszek muszą już czekać i one muszą być załatwione za w czasu, bo inaczej licho coś popsuje. ;-)

Tym postem witam nielicznych żywych tu na forum, mnie już 34 rok abstynenci stuknął i nie zanosi się to, by był tym ostatnim, jak pozostałe co najmniej 25 się nie zanosiło.


Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.
Wyjątki są liczniejsze od reguł.
Wszystkie sprawy szlag trafia jednocześnie.
Ciężar upuszczonej części jest wprost proporcjonalny do ceny obszaru uderzonego.

Offline

#2 10-02-2019 17:57:10

jokier bis
Gość

Re: Zapomniałem coś dodać, o weselu znowu...

No, wreszcie się odezwałeś ale teraz nie miej pretensji o to, że dopiero teraz składam Wam Gratulacje i Najlepsze Życzenia, nie wiadomo ile po czasie. Pomimo tego na forum możesz czuć się jak u siebie w domu :-).

#3 10-02-2019 22:10:19

Suchy
Abstynent
Miasto: Zielona Góra
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 2863
Strona WWW

Re: Zapomniałem coś dodać, o weselu znowu...

Gratulacje Annihilator!!! Może napiszesz też jak wygląda pożycie abstynenta z osoba pijącą? Ja właśnie wszedłem w kolejny niestety związek, niestety bo jakoś nie udaje mi się trafić na bratnią duszę, z osobą nie tylko pijącą i to wcale nie symbolicznie a do tego do niedawna całkiem sporo palącą... Zobaczymy co z tego wyjdzie... Oczywiście Pani zna doskonale moją postawę i ją podziwia... Ale nie do końca zamierza naśladować... Na razie papierosy poszły precz, przynajmniej oficjalnie. No cóż, pożyjemy, zobaczymy...

Offline

Stopka forum