#1 2019-02-10 00:21:04

Annihilator
Abstynent
Data rejestracji: 2006-02-09
Liczba postów: 1,169

Zapomniałem coś dodać, o weselu znowu...

...iż moje wesele się już odbyło, do tego bez alkoholu. Aczkolwiek, nie ścigałem za wnoszenie. Nawet co niektórzy mi potajemnie zgłosili, że mogą coś niecoś. Gusiak, co Ty na to?

Moja ówczesna narzeczona, z obecnie żona, abstynentką nie jest (wiem, zdziwko), ale zdecydowała (drugie zdziwko), że alkoholu na weselu nie będzie.
Ja bym to olał i zdecydował jedynie, ze względów finansowych go nie będzie - nie to, że mnie nie stać (programista wszak jestem), ale wesele było minimalistyczne do bólu i ew. alkohol stanowiłby niezły procent jego kosztów (no głupie dla mnie). Generalnie, ja to jestem taki minimalista, że zrobiłbym by to tylko przy rodzicach i zjadł jedynie obiad, no ale uległem tu naporowi głównie drugiej strony rodziny (ta strona jest bardzo liczna)

No i moja żona, pochodzi z takich rejonów Polski, że tam na równo z ogłoszeniem ślubu, rodzice młodych, zazwyczaj tego samego dnia, lub kilka później, kupują setki flaszek. Do wesela może być rok, dwa, ale setki flaszek muszą już czekać i one muszą być załatwione za w czasu, bo inaczej licho coś popsuje. ;-)

Tym postem witam nielicznych żywych tu na forum, mnie już 34 rok abstynenci stuknął i nie zanosi się to, by był tym ostatnim, jak pozostałe co najmniej 25 się nie zanosiło.

#2 2019-02-10 19:57:10

jokier bis
Gość

Odp: Zapomniałem coś dodać, o weselu znowu...

No, wreszcie się odezwałeś ale teraz nie miej pretensji o to, że dopiero teraz składam Wam Gratulacje i Najlepsze Życzenia, nie wiadomo ile po czasie. Pomimo tego na forum możesz czuć się jak u siebie w domu :-).

#3 2019-02-11 00:10:19

Suchy
Abstynent
Data rejestracji: 2006-09-03
Liczba postów: 3,030

Gratulacje Annihilator!!! Może napiszesz też jak wygląda pożycie abstynenta z osoba pijącą? Ja właśnie wszedłem w kolejny niestety związek, niestety bo jakoś nie udaje mi się trafić na bratnią duszę, z osobą nie tylko pijącą i to wcale nie symbolicznie a do tego do niedawna całkiem sporo palącą... Zobaczymy co z tego wyjdzie... Oczywiście Pani zna doskonale moją postawę i ją podziwia... Ale nie do końca zamierza naśladować... Na razie papierosy poszły precz, przynajmniej oficjalnie. No cóż, pożyjemy, zobaczymy...

#4 2019-02-19 15:11:52

hanna1970
Forumowicz
Data rejestracji: 2019-02-11
Liczba postów: 10

Wow! czyli można!
Gratuluję, najpierw ślubu i Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!
Gratuluję również bezalkoholowego wesela i abstynencji!
Wszystkiego dobrego smile

Stopka

Forum oparte na FluxBB