Forum serwisu abstynenci.pl

Witaj na forum serwisu www.abstynenci.pl, ktˇry stara siŕ zrzeszaŠ abstynentˇw, czyli ludzi niepij▒cych napojˇw alkoholowych.

Nie jeste zalogowany(a).

#1 04-02-2008 11:45:23

Suchy
Abstynent
Miasto: Zielona Gˇra
Strona WWW

Czy strona funkcjonuje poprawnie?

Wydaje mi siŕ, ┐e strona nie funkcjonuje poprawnie - liczniki odwiedzin, przynajmniej na moim komputerze, od kilku tygodni siŕ nie zmieniaj▒ a licznik dzienny zawsze pokazuje 1.

#2 05-02-2008 15:43:30

Annihilator
Abstynent
Miasto: Trzebinia k. Krakowa
Strona WWW

Re: Czy strona funkcjonuje poprawnie?

Naprawione. :-)

Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.
Wyj▒tki s▒ liczniejsze od regu│.
Wszystkie sprawy szlag trafia jednoczeÂnie.
Ciŕ┐ar upuszczonej czŕÂci jest wprost proporcjonalny do ceny obszaru uderzonego.

#3 13-06-2018 16:53:11

jokier
Wtajemniczony
Miasto: Gniezno

Annihilator napisa│:

Naprawione. :-)

Repeat please.

Je┐eli marzysz samotnie,
to jedynie marzysz.
Je┐eli marzysz wspˇlnie z innymi,
tworzysz rzeczywistoŠ.

#4 07-05-2019 22:32:43

Poszukiwaczem_Jestem
Forumowicz
Miasto: Žl▒sk/UK

Czy kto┼Ť co┼Ť schrzani┼é na forum?
Od d┼éu┼╝szego czasu nie widz─Ö polskich znak├│w, ba - nawet wcale nie widz─Ö tre┼Ťci post├│w (dopiero po klikni─Öciu przycisku "cytuj" mog─Ö przeczyta─ç co w nim jest; zaznaczy─ç tekstu ┼╝eby pod┼Ťwietli─ç te┼╝ nie da rady).
To samo na r├│┼╝nych przegl─ůdarkach (Firefox, Chrome), r├│┼╝nych urz─ůdzeniach (Windows, Android).
Wygl─ůda to tak:
https://imgur.com/w15n2lO

Nawet teraz jak pisz─Ö to podgl─ůd postu jest pusty.

#5 08-05-2019 14:04:49

Suchy
Abstynent
Strona WWW

Nie, strona nie funkcjonuje poprawnie. Mam dok┼éadnie to samo. Nie wiem czy Annihillator tu jeszcze zagl─ůda i co┼Ť z tym zrobi. A raczej tylko on mo┼╝e co┼Ť zdzia┼éa─ç.

#6 17-07-2019 17:32:35

Annihilator
Abstynent
Strona WWW

Sorry, wyja┼Ťnienie jest takie, ┼╝e by┼éem zaj─Öty, a trzeba by┼éo zej┼Ť─ç ze starej wersji PHP, bo jest zabugowana.
Nowa wersja nie obsługuje tego forum, tzn. to forum, oprogramowanie, jest tak stare.

Trzeba jak najszybciej przenie┼Ť─ç si─Ö na co┼Ť nowszego.

Ciŕ┐ar upuszczonej czŕÂci jest wprost proporcjonalny do ceny obszaru uderzonego.

#7 18-07-2019 08:54:13

Suchy
Abstynent
Strona WWW

Trzeba, tylko przez t─ů awari─Ö nikt ju┼╝ tu nie zagl─ůda...

#8 18-07-2019 13:36:43

Annihilator
Abstynent
Strona WWW

Zdaje sobie spraw─Ö, wi─Öc miesi─ůc, dwa mo┼╝na przeczeka─ç. Ew. mog─Ö wys┼éa─ç e-mail masowy do wszystkich zarejestrowanych tutaj adres├│w.

Ale generalnie na Twoja odpowied┼║ najbardziej czeka┼éem, bo Ty stworzy┼ée┼Ť najwiecej w─ůtk├│w z linkami/streszczeniami. Jakbym tam wywali┼é stare forum i za┼éo┼╝y┼é nowe od 0, to m├│g┼éby┼Ť nie by─ç zadowolony, ┼╝e tak bez s┼éowa, nagle ca┼éa Twoja tw├│rczo┼Ť─ç znikn─Ö┼éa.

#9 20-07-2019 10:38:57

Suchy
Abstynent
Strona WWW

Za┼éo┼╝enie nowego forum od 0 nie jest z┼éym pomys┼éem. Ja si─Ö nie obra┼╝─Ö. Szczeg├│lnie, ┼╝e mam stare forum praktycznie w 100% zarchiwizowane na dysku, w tym wszystkie swoje watki, linki itp. Na nowym forum wi─Ökszo┼Ť─ç z tych rzeczy bym tam powrzuca┼é od nowa. Aktualne forum z tymi b┼é─Ödami odrzuca odrzuca potencjalnych u┼╝ytkownik├│w. A szkoda, bo abstynencja, przynajmniej w mediach spo┼éeczno┼Ťciowych staje si─Ö coraz bardziej popularna.
Podsumowuj─ůc, je┼Ťli masz ochot─Ö, czas i mo┼╝liwo┼Ťci to moim zdaniem warto stworzy─ç forum od nowa, po jego zbudowaniu na wszystkie dost─Öpne tu maile wys┼éa─ç stosowny komunikat. Ja na nowym forum na pewno aktywnie zaistniej─Ö i odtworz─Ö wi─Ökszo┼Ť─ç mojej tw├│rczo┼Ťci i b─Öd─Ö aktywnie dzia┼éa─ç. Miejmy nadziej─Ö, ┼╝e co┼Ť si─Ö odrodzi.

Stopka forum