#1 2009-08-19 01:45:09

pęknięty klawikord
Abstynent
Data rejestracji: 2009-07-23
Liczba postów: 1,570

propagowanie abstynencji na innych stronach/forach

Pewnie każdy zauważył, że istnieje w sieci cała masa kampanii społecznych. Ludzie mają też swoje zainteresowania albo chcą się czymś pochwalić. Do czego zmierzam?
Po prostu, często widuję jak ktoś ma na swojej prywatnej stronie domowej albo na innych forach, w stopce pojawiającej się pod wypowiedzią, wstawiony taki mały obrazek. Obrazek zawiera logo jakiegoś serwisu albo wręcz jego adres, tyle że napisany jakąś atrakcyjną czcionką. Czasem jest animowany.

Czy nie dało by się zrobić czegoś abstynenckiego? smile

Nie wiem czy sam skorzystam z czegoś takiego (jeśli się pojawi), ale myślę, że są osoby nie obawiające się reakcji czytelników swoich wpisów na swoich forach, blogach czy stronach.

Taki obrazek raczej nie miałby na celu zwiększenia pozycji naszej strony w wyszukiwarkach (jest chyba  i tak niezła), tylko pokazanie się, zwrócenie uwagi na problem. Bo tak, to nasza strona stanie się klubem... anonimowych abstynentów.
Wiem, że można wstawić odnośnik tekstowy, ale to nie to samo - nie rzuca się tak w oczy. Można by też od razu dać np. kod do wklejenia w profil forum, w formacie popularnego phpBB albo instrukcję jak skopiować i umieścić taki plik gdzieś u siebie.

Od razu mówię, że talentów plastycznych jestem pozbawiony wink , więc się nie podejmę.
W ogóle myślę, że tej stronie przydałoby się jakieś konkretne logo. Jakie? - Nie wiem. W sumie skreślone flachy pasują jak mało co. Tyle, że nie wiem czy dostatecznie się "wbijają" w pamięć.

Jestem ciekaw co myśli o tym Administrator, jak i pozostali czytelnicy? Czy byli by chętni na używanie emblematu abstynenci.pl?
dzięki

"dano mi w darze po dwie półkule, no a mówiąc ściślej:
dwie półkule do siedzenia, a drugimi myślę...

#2 2009-08-19 11:23:15

Murchad
Abstynent
Data rejestracji: 2008-04-28
Liczba postów: 1,784

Odp: propagowanie abstynencji na innych stronach/forach

Ależ taki obrazek tu jest. Tworzyliśmy go tu na forum i część z nas go używa (na przykład w portalach społecznościowych). Nie mam teraz czasu szukać gdzie on jest, ale jest gdzieś na forum smile

#3 2009-08-19 13:20:58

pęknięty klawikord
Abstynent
Data rejestracji: 2009-07-23
Liczba postów: 1,570

Ups, no to nieźle dałem wink . Szukałem czegoś takiego na głównej stronie (działy "o serwisie", "redakcja"...) i nie znalazłem. Nie śledzę tego forum od czasu "stworzenia świata", więc mogło mi to umknąć.
Jeśli to już jest, to na pewno nie powinno być zagrzebane gdzieś na forum, tylko na którejś z głównych podstron.
Jak znajdę, to temat wywalam smile . Dzięki Murchad za informację smile .

"dano mi w darze po dwie półkule, no a mówiąc ściślej:
dwie półkule do siedzenia, a drugimi myślę...

#4 2009-08-21 23:12:55

Annihilator
Abstynent
Data rejestracji: 2006-02-09
Liczba postów: 1,172

Może zrobię w końcu jakieś banery/linki...

Stopka

Forum oparte na FluxBB